menu
search
wishlist
winkelwagen
winkelwagen keyboard_arrow_down
0
check_circle_outline Snelle levering NL, BE, DE
check_circle_outline 14 dagen zichttermijn
check_circle_outline Veilig betalen met iDeal
check_circle_outline Verzendkosten €4,95
Home arrow_forward Tuinkabouters arrow_forward Tuinkabouter Meditation Gnom-aste

Tuinkabouter Meditation Gnom-aste

0 Reviews | Review toevoegen

Gnom-aste! Deze tuinkabouter is helemaal zen. Het is een mediterende tuinkabouter met naast hem een eekhoorntje.

€ 28,95
Prijs per stuk

Aantal:
Bestellen
Op verlanglijst

Wil je écht iets leuks in je tuin zetten? Een tuinkabouter is de leukste accessoire voor in je tuin en dan vooral natuurlijk de tuinkabouters uit deze collectie van het merk Big Mouth! Deze tuinkabouter is aan het mediteren en straalt een en al rust uit! Er staat niet voor niets Gnom-aste op deze geweldige tuinkabouter!

- Merk: Big Mouth
- Materiaal: polyresin
- Afmeting ca 11 x 11 x 25 cm
- Cadeautip!

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

menu icon
Menu
menu icon
Zoeken
menu icon
Wishlist
menu icon
Account
menu icon
Cart
Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten. Hierdoor kunnen wij u de nodige functionaliteiten bieden en tevens uw gebruikservaring verbeteren. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met de cookieverklaring.